Hakkımda

Merhaba! Ben Kıvanç Yanar, ana sayfamda profesyonel kimliğim hakkında epey bir bilgi verdim fakat burası blog sayfam olduğu için burada kendimi daha farklı sözcüklerle tanımlamak istedim. Burada “ben” daha çok “benim” çünkü. Burası daha özgür bir ortam. Yazılarımda da bu şekilde davranıyorum zaten. Aklıma ne geliyorsa yazıyorum.

Neyse, 1991 yılında Antakya’da doğdum. Antakya’da büyüdüm ve üniversite için 2009 yılında Ankara’ya gittim ve gidiş o gidiş. Hala Ankara’dayım. Gazi Üniversitesi’nde lisans, yüksek lisans derken bırakamadım bir nevi. Film izlemeyi, dizi izlemeyi, oyun oynamayı seviyorum. Bunun dışında teknoloji ile uğraşmak, bir şeyleri kurcalamak her zaman bana keyif vermiştir. Başka neler seviyorum? Sosyal medya ve pazarlama. Akademik hayatımda bunlar üzerine epey araştırdım, çalıştım, yazdım zaten. Nasıl sevmem bu kadar emekten sonra? 😀 Yanılmıyorsam 2006 yılından bu yana da sosyal medya ile haşır neşirim. Facebook, Twitter, Instagram, LinkedIn, Snapchat ve son olarak bu blog. Buralarda varım. Hepsinin adreslerini de sağa sola serpiştirdim zaten ulaşmak isteyen olursa diye.

Yine yanlış hatırlamıyorsam burası 4. olmak üzere 4 farklı blogda ara ara yazılar yazdım. İlki 2008’de, sonra yine belli aralıklarla. Kimisi uzun sürdü, kimisi kısa bir heves. Bu blogdan da açıkçası çok umutlu değilim. Ara ara bir şeyler karalarım diye açtım bakalım. Ömrü ne kadar olur bilemiyorum.

Spor ile basketbol ve futbol dışında ilgilendiğim bir alan yok. Futbol’da Beşiktaş, basketbolda Houston Rockets. Bunların yanında futbolda tuttuğum diyemesem de sempatizanı olduğum takımlar İspanya’da Real Madrid, İtalya’da çocukluktan beri Juventus, İngiltere’de ise yine 1999’daki meşhur Şampiyonlar Ligi finalinden beri Manchester United.

Şimdilik aklıma gelen başka herhangi bir şey yok sanırım. Belki ara ara ufak ufak güncellerim burayı bilemiyorum. Sizin bana söyleyeceğiniz bir şey varsa benimle aşağıdaki iletişim kutusu aracılığıyla iletişim kurmaktan çekinmeyin.